...

27 lat doświadczenia

Przeprowadzki
Szwajcaria

Przeprowadzki do Szwajcarii

Jeśli planują Państwo przeprowadzkę do Zurychu, Bazylei lub innego miasta w Szwajcarii to trafili Państwo pod właściwy adres. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze – 60 km od zachodniej granicy. Od Zurychu dzieli nas niespełna 950 km. Przeprowadzki do Szwajcarii wykonywane są z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście duże aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Zielona Góra, Kielce czy Gorzów.

Ponieważ Szwajcaria nie jest członkiem Unii Europejskiej wszystkie towary, również mienie przesiedleńcze należy poddać procedurze celnej. Na podstawie odpowiednich dokumentów celnik szwajcarski podejmuje decyzję, czy poszczególne rzeczy podlegają ocleniu czy nie. Istotny czynnikiem przy podejmowaniu tej decyzji jest fakt, czy rzeczy są nowe czy używane. Innym istotnym aspektem odprawy jest posiadanie odpowiednich dokumentów oraz w niektórych przypadkach konieczna jest współpraca z agencją celną która wprowadzi dane do systemu celnego. 

Wiele osób przeprowadzających się z kolei ze Szwajcarii do Polski myśli, że przewóz ich osobistych rzeczy to tylko formalność. Otóż nie, przeprowadzki do Polski wiążą się z jeszcze większą biurokracją i problemami. Tutaj dla odmiany trzeba już współpracować z dwoma agencjami celnymi: jedną na granicy szwajcarskiej a drugą w Polsce. Konieczne jest przygotowanie dokumentu tranzytowego, przygotowanie całej masy dokumentów potwierdzających pobyt w Szwajcarii i odprawa końcowa musi być prowadzona przez doświadczoną agencję celną.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala przeprowadzić ten proces sprawnie i bez narażenia klienta na stres. Brak jednego dokumentu może spowodować, że rzeczy nie będą mogły wjechać na teren Szwajcarii lub Polscy celnicy – pomimo, że jest to mienie przesiedleńcze – mogą oclić rzeczy. Współpracujemy z agencjami celnymi zarówno na granicy szwajcarskiej jak i z doświadczonymi agencjami w Polsce. 

Przykładowe destynacje

Transport do Szwajcarii

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Szwajcarii samochód pokonuje od 1000km do nawet 1500 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Nasze atuty

Przykładowe ceny

Przeprowadzki Niemcy Polska
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie zawiera opłat drogowych oraz odpraw celnych.

Trasa Warszawa – Zurych  

Cena 8500  – 9000 zł

Trasa Gdańsk – Lozanna  

Cena 1000 – 10500 zł

Trasa Poznań – Berno

Cena 7500 – 8000 zł

Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie zawiera opłat drogowych oraz odpraw celnych.

Trasa Warszawa – Zurych 

Cena 17500 – 18000 zł

Trasa Gdańsk – Lozanna  

Cena 20000 – 20500 zł

Trasa Poznań – Berno 

Cena 15000 – 15500

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.