28 lat doświadczenia

Przeprowadzki Niemcy

Przeprowadzki do Niemiec

Jeśli planujesz  przeprowadzkę do Niemiec lub poszukujesz przeprowadzki Niemcy – Polska to trafiłeś pod właściwy adres. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze w woj. lubuskim – 60 km od granicy z Niemcami. Od Berlina dzieli nas niespełna 180 km. Lokalizacja naszej siedziby powoduje, że znajdujemy się na trasie większości przewozów na trasie Niemcy – Polska. Nasze usługi wykonujemy z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście duże aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław czy Poznań, ale też i mniejsze jak Zielona Góra, Żagań czy Gorzów Wielkopolski.
Ze względu na bardzo dobrą sieć autostrad  przeprowadzka z Niemiec do Polski odbywa się bardzo sprawnie i zazwyczaj meblowóz w ciągu jednego dnia jest w stanie dojechać z nawet najbardziej odległych miast w Niemczech do Polski. Tym samym również koszty przeprowadzki nie są bardzo wygórowane

Przeprowadzki Niemcy Polska

Transport do Niemiec

Przeprowadzki międzynarodowe wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz w trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Niemiec samochód pokonuje od kilkuset do nawet 1500 kilometrów. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz i doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje usługi przewozowe samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców ponieważ daje to klientowi gwarancję i pewność, że jedna firma za wszystko odpowiada. Ponieważ klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem może być spokojny przez cały czas trwania przeprowadzki.

Nasze atuty

Przykładowe ceny przeprowadzki do Niemiec

Przeprowadzki do Niemiec
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Hannover  

Cena 6000 – 6500 zł

Trasa Berlin – Zielona Góra  

Cena 2000 – 2500 zł

Trasa Wrocław – Hamburg 

Cena 4500 – 5000 zł

Przeprowadzki Niemcy Polska
Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe, opłaty oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Hannover  

Cena 12000 – 12500 zł

Trasa Berlin – Zielona Góra  

Cena 5000 – 5500 zł

Trasa Wrocław – Hamburg  

Cena 9500 – 10000 zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście. A może poszukujesz okazji ? Sprawdź w naszym dziale OKAZJE, czy przypadkiem jakiś samochód nie jedzie pusty na zbliżonej trasie.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media