28 lat doświadczenia

Przeprowadzki Hiszpania

Przeprowadzki do Hiszpanii - z nami to proste.

Jeśli planują Państwo przeprowadzkę do Madrytu, Barcelony, Walencji lub innego miasta w Hiszpanii to firma Home-Service z przyjemnością wykona taką usługę. Nasza siedziba mieści się w Zielonej Górze – 60 km od zachodniej granicy. Od Barcelony dzieli nas niespełna 2000 km a od Madrytu ponad 2500 km. Przeprowadzki do Hiszpanii oraz transport mebli wykonujemy z różnych miast Polski. Są to oczywiście duże aglomeracje takie jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków czy Poznań, ale też mniejsze jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski czy Szczecin. Specjalizujemy się w dużych przeprowadzkach do których wykorzystujemy transport ciężarowy jak i małych podczas których przewozimy rzeczy samochodami dostawczymi oferując za każdym razem usługę transportu przeprowadzki na najwyższym poziomie.

Przeprowadzki z Polski do Hiszpanii

Transport i przeprowadzki międzynarodowe do Królestwa Hiszpanii

Przeprowadzki Hiszpania Polska Hiszpania wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie transportu. Często podczas przeprowadzek do Hiszpanii samochód pokonuje nawet 3000 km. Czy zatem organizację przeprowadzki można zlecić mało doświadczonej firmie ? Zdecydowanie nie. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej trzy warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz, doświadczony zespół pracowników oraz duże doświadczenie. Nasza firma w 100% spełnia te warunki. Wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada. Ze względu na czas jaki jest potrzebny do wykonania transportu Polska Hiszpania usługa musi być zarezerwowana z dużym, zazwyczaj dwu tygodniowym wyprzedzeniem.

O czym należy pamiętać podczas przeprowadzki do Hiszpanii ?

Swoboda przepływu ludności w Unii Europejskiej nie nakłada obowiązku legalizowania pobytu przez obywateli polskich na terenie Hiszpanii. Zasada ta nie obowiązuje jeśli pobyt jest dłuższy niż 3 miesiące. Wówczas należy zarejestrować się w Centralnym Rejestrze Obcokrajowców (Registro Central de Extranjeros). Aby móc się zarejestrować należy:

  • być zatrudnionym w charakterze pracownika najemnego lub być zatrudnionym na własny rachunek,

  • posiadać wystarczającą ilość środków aby móc utrzymać siebie i rodzinę,

  • posiadać ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia na terenie Hiszpanii. Jeśli nie posiadasz jeszcze ubezpieczenia, należy zdobyć número de Seguridad Social. Otrzymanie tego numeru jest równoznaczne z dostępem do hiszpańskiego systemu opieki zdrowotnej i socjalnej.

O wpis w rejestrze powinni też ubiegać się studenci podejmujący naukę na terenie Królestwa Hiszpanii.

Kolejnym krokiem jest otrzymanie (N.I.E. Número de Identificación de Extranjero). Jest to odpowiednik polskiego numeru NIP i upoważnia do wszelkich operacji podatkowych na terenie Hiszpanii. Więcej informacji na stronie  https://www.interior.gob.es/

Czy przeprowadzki Polska Hiszpania wymagają dodatkowych formalności związanych z mieniem przesiedleńczym ? Nie wymagają. Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej i mienie przesiedleńcze nie podlega opłatom celnym.

Przeprowadzki Hiszpania Polska - co jeśli wracam do kraju ?

Wspieramy również naszych klientów, którzy kończą swój pobyt w Hiszpanii i wracają do Polski. Wykonując usługi transportowe Hiszpania Polska oferujemy analogiczny zakres usług jak w drugą stronę. Podobnie jest jeśli chodzi o koszty przeprowadzki Hiszpania – nasz kraj. Nasza firma transportowa pomoże w odpowiednim zabezpieczeniu, załadunku oraz transporcie Państwa mienia. Przewóz rzeczy Hiszpania Polska – pomimo dużych odległości – odbywa się zawsze według wcześniej ustalonego planu logistycznego.

Co nas wyróżnia w organizacji przeprowadzki ?

Ile kosztuje przeprowadzka do Hiszpanii lub Hiszpania Polska ?

Ze względu na bardzo duże odległości między Polską a Hiszpanią cena przeprowadzki Hiszpania Polska jest stosunkowo wysoka w porównaniu na przykład z usługą przeprowadzki do Niemiec. Miejsce zamieszkania ma tutaj duże znaczenie, gdyż wpływa na ilość przejechanych kilometrów. Oprócz tego na cenę istotny wpływ ma koszt paliwa, które generuje najwyższe koszty. Nie mniejszy wpływ na cenę transportu Hiszpania Polska mają opłaty drogowe oraz zakres prac, który musimy wykonać. Generalnie im większa jest odległość i większy zakres prac tym transport mebli jest bardziej kosztowny. Poniżej znajduje się zestawienie popularnych kierunków wraz z cenami.

Przeprowadzki do Hiszpanii
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Madryt  

Cena 18000 – 18500 

Trasa Poznań – Barcelona  

Cena 12000 – 12500 zł

Trasa Kraków –  Bilbao

Cena 14000 – 14500 zł

Przeprowadzki Hiszpania Polska
Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Madryt  

Cena 35000 – 36000  zł

Trasa Pozna – Barcelona  

Cena 24500 – 25000 zł

Trasa Kraków – Bilbao 

Cena 28000 – 28500 zł

Wypełnij formularz i sprawdź koszt przeprowadzki z Polski do Hiszpanii.

Czy miejsce zamieszkania i ilość rzeczy mają wpływ na cenę przeprowadzki do Hiszpanii ? Oczywiście tak. Każda firma transportowa aby oszacować koszt usługi musi mieć do oceny kilka parametrów. Dlatego proponujemy wypełnienie dwóch formularzy, które zdecydowanie ułatwią nam wycenę transportu. Najpierw skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego, który obliczy objętość i wagę rzeczy. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do transportu towarów. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny który zawiera między innymi informacje o adresach i innych istotnych danych, które pomogą oszacować cenę przeprowadzki. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media