...

27 lat doświadczenia

Przeprowadzki
Holandia

Przeprowadzki Holandia Polska

Jeśli planujesz przeprowadzkę Holandia Polska z Amsterdamu, Rotterdamu lub innego miasta w Holandii to trafiłeś pod właściwy adres. Firma Home-Service już od wielu lat zajmuje się tego typu usługami. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze – 60 km od zachodniej granicy i znajdujemy się na trasie tranzytowej z Polski do Europy zachodniej. Od Amsterdamu dzieli nas niespełna 850 km. Oczywiście wykonujemy także przeprowadzki do Holandii, które wykonywane są z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście duże aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Zielona Góra, Kielce czy Kalisz.

Przeprowadzki do Holandii

Transport do Holandii

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Holandii samochód pokonuje nawet ponad 1000 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Nasze atuty

Przykładowe ceny

Przeprowadzki Niemcy Polska
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Amsterdam  

Cena 8000  – 8500 zł

Trasa Poznań – Utrecht  

Cena 6300 – 6800 zł

Trasa Kraków –  Rotterdam

Cena 7300 – 7800 zł

Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie obejmuje opłat drogowych.

Trasa Warszawa – Amsterdam  

Cena 16000 – 16500 zł

Trasa Poznań – Utrecht  

Cena 13000 – 13500 zł

Trasa Kraków – Rotterdam 

Cena 15000 – 15500

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.