28 lat doświadczenia

Przeprowadzki Dania

Planujesz przeprowadzkę do Danii ?

Jeśli planują Państwo profesjonalną przeprowadzkę do Kopenhagi, Arhus lub innego miasta w Danii to trafiliście pod właściwy adres. Specjalizujemy się w przeprowadzkach do Danii już blisko trzy dekady i jest to gwarancją usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa zapewnia kompleksowy serwis, w tym pakowanie, zabezpieczanie mienia, załadunek, transport oraz rozładunek. Zlecenie tych usług profesjonalnej firmie przewozowej pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, a także daje pewność, że rzeczy będą w bezpiecznych rękach i bez strat dotrą do nowego domu. Specjalizujemy się zarówno w przeprowadzkach domów oraz mieszkań

Przeprowadzki Polska Dania - skąd dokąd najczęściej transportujemy rzeczy klientów ?

Przewóz rzeczy do Danii wykonywany jest z różnych województw Polski a szczególnie mazowieckiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Są to oczywiście duże aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Zielona Góra, Kielce czy Gorzów Wielkopolski. Możemy zorganizować przeprowadzkę prywatną lub firmową. Nasza firma transportowa podejmuję się wszelakich wyzwań i realizowane usługi transportowe pomimo dużych odległości odbywają się bardzo sprawnie. Aby na przykład zrealizować transport Dania Warszawa potrzebujemy tylko 24h nawet uwzględniają prom Świnoujście Ystad.

Transport Dania

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas transportu przeprowadzki do Danii samochód pokonuje ponad 1000 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje transport Dania Polska samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada. Transport międzynarodowy Dania Polska poprzedzony jest zawsze stosowną umową, w której zawarte są wszystkie wcześniejsze ustalenia oraz plan logistyczny. Usługi transportowe wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań aby był to tani transport.

Czy warto przeprowadzić się do Danii ?

Decydując się na zorganizowanie przeprowadzki międzynarodowej nasi klienci robią dokładne rozeznanie kraju, w którym spędzą kolejne lata. Dania na tle innych krajów wypada bardzo obiecująco, gdyż jest szczególnie przyjaznym krajem do życia.

  • Dania ma jeden z najwyższych standardów życia na świecie, oferując doskonałe warunki socjalne, edukacyjne i zdrowotne.
  • Dania jest znana z solidnej i stabilnej gospodarki, co zapewnia dobre perspektywy zawodowe oraz wysokie wynagrodzenia.
  • Szukając pracy w Danii można skorzystać z bazy EURES. Baza została stworzona przez Komisję Europejską i ma za zadanie wspierać mobilność pracowników na obszarze Unii Europejskiej.
  • Duński system edukacyjny cieszy się światowym uznaniem, oferując wysoką jakość na wszystkich poziomach nauczania.
  • Dania jest krajem o niskim poziomie przestępczości oraz stabilnym systemie politycznym, co przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i stabilności społecznej.

  • Duńczycy są znani z gościnności i tolerancji wobec obcokrajowców, co ułatwia integrację i adaptację w nowym środowisku.

Przeprowadzki Dania Polska - dlaczego my ?

Jaki jest koszt przeprowadzki do Danii ?

Ceny przeprowadzek do Danii są zróżnicowane. Są duże przeprowadzki i małe. Koszt zależy od tego skąd – dokąd dokładnie transportujemy rzeczy, ile jest mebli i innego wyposażenia mieszkania oraz na których piętrach znajdują się mieszkania. Jeśli mówimy o dużych przeprowadzkach, wówczas należy tez uwzględnić większą ilość osób zaangażowaną w całe przedsięwzięcie. To tylko niektóre czynniki, które wpływają na cenę przeprowadzki międzynarodowej do Skandynawii. Najbardziej popularny kierunek przeprowadzki Warszawa Kopenhaga kosztuje od 6000 zł i obejmuje podstawowy zakres usług. Aby jednak zobrazować jakiego rzędu cen można się spodziewać przeliczyliśmy cenę transportu na konkretnych przykładach. Poniżej podane są konkretne miasta oraz meblowozy, którymi przewozimy rzeczy.

Usługa zawiera transport, załadunek i rozładunek rzeczy oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie zawiera opłat drogowych oraz kosztu promu. W dodatkowej opcji można zamówić usługę pakowania rzeczy do kartonów.

Przeprowadzki do Danii
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. W cenie nie uwzględniono kosztów promu oraz autostrad.

Trasa Warszawa – Kopenhaga 

Cena 7500  – 8000 zł

Trasa Wrocław – Aalborg  

Cena 7500 – 8000 zł

Trasa Kraków – Odense

Cena 8000 – 8500 zł

Przeprowadzki Dania Polska
Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Cena nie zawiera opłat drogowych oraz kosztu promu..

Trasa Warszawa – Kopenhaga 

Cena 15000 – 15500 zł

Trasa Wrocław – Aalborg  

Cena 15000 – 15500 zł

Trasa Kraków – Odense 

Cena 16000 – 16500

Wypełniając formularz sprawdź dokładnie koszt usługi.

Jesteś zainteresowany przeprowadzką do Danii samochodem dostawczym lub ciężarowym ? Nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni ? Skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego, dopasuj samochód i sprawdź koszt przeprowadzki. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do wykonania usługi. Aby rzetelnie oszacować transport Polska Dania, dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Jeśli chcesz się więc dowiedzieć jaki jest koszt lub cena transportu mebli Polska Dania zapraszamy do przesłania tych informacji. Po ich przesłaniu w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media