Przeprowadzki do Słowenii

Przeprowadzka ze Słowenii do Polski z firmą Home-Service to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze w woj.lubuskim - 120 km od granicy z Czechami. Od Lubliany dzieli nas niespełna 1000 km. Lokalizacja naszej siedziby sprawia, że jesteśmy się na trasie większości przewozów na odcinku Europa Południowa - Polska. Nasze usługi wykonujemy z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście przede wszystkim aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Olsztyn, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Elbląg czy Zielona Góra.

Dogodny dojazd sprawia, że przeprowadzka ze Słowenii do Polski odbywa się bardzo sprawnie i zazwyczaj meblowóz w ciągu jednego dnia jest w stanie dojechać z nawet najbardziej odległych miast. Tym samym również koszty przeprowadzki nie są bardzo wygórowane.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy wykaz niektórych miast do których wykonujemy przeprowadzki:

 • Przeprowadzki Lubliana
 • Przeprowadzki Maribor
 • Przeprowadzki Murska Sobota
 • Przeprowadzki Ormoż
 • Przeprowadzki Celje
 • Przeprowadzki Kranj
 • Przeprowadzki Velenje
 • Przeprowadzki Koper
 • Przeprowadzki Novo Mesto
 • Przeprowadzki Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego nasza firma ?

 

 

 

Przeprowadzki zagraniczne Słowenia - Polska wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Słowenii samochód pokonuje trasę około kilkuset kilometrów. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Cechy wyróżniające Firmę Home-Service

 • posiadamy własna flotę różnorodnych meblowozów. Klient przeprowadzający się do Słowenii w naszej firmie może dopasować samochód do swoich potrzeb. Samochody są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek przez co ewentualność uszkodzenia mebli jest bliska zeru. Klient po podpisaniu z nami umowy otrzymuje specyfikacje meblowozu,którym będą wiezione meble.
 • nie jesteśmy pośrednikiem - w 100% samodzielnie wykonujemy usługi i za nie odpowiadamy. Nie korzystamy z podwykonawców.
 • posiadamy 19 letnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Od początku działalności specjalizujemy się wyłącznie w przeprowadzkach
 • oferujemy usługi nawet z 40% rabatem. Jeśli w dziale okazje znajdziesz interesująca Cię ofertę możesz liczyć na duży rabat w stosunku do standardowej ceny

Przykładowe ceny przeprowadzek

 
Mercedes Atego 50m3 Iveco Daily 20m3
Mieszkanie 3 pokojowe do II piętra. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek. Mieszkanie kawalerka - 1,5 pokoju. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek.
przeprowadzki niemcy
Trasa: Warszawa - Lubliana. Meblowóz 50m3 Trasa: Warszawa - Lubliana. Meblowóz 20m2
Ilość kilometrów: km Ilość kilometrów: km
   
   
Cena 9000 - 9500 zł Cena 6500 - 7000 zł
Trasa Zielona Góra - Maribor. Meblowóz 50m3 Trasa Zielona Góra - Maribor. Meblowóz 20m3
Ilość kilometrów 2000 Ilość kilometrów 2000
   
Cena 5600 - 6000 zł Cena 4500 - 5000 zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.