Przeprowadzki do Norwegii

Przeprowadzki do Norwegii wykonujemy różnymi meblowozami. W zależności od potrzeb klient może wynająć małego busa bądź duży meblowóz na który można zmieścić nawet mieszkanie 3 - pokojowe. Nasze usługi polegają na przewozie dobytku naszych klientów, przygotowaniu i zabezpieczeniu mebli oraz załadunku i wyładunku. Norwegia to miejsce zamieszkania wielu naszych rodaków, którzy wyjechali tam w poszukiwaniu pracy. Firma Home-Service mieści się w Zielonej Górze w woj. lubuskim w odległości 60 km. od niemieckiej granicy. Wykonujemy przeprowadzki do wszystkich krajów Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Organizujemy także przeprowadzki Norwegia Polska w dowolnych kombinacjach. Obsługujemy osoby zamieszkujące duże miasta, takie jak Warszawa, Lublin, Gdańsk, czy Poznań, ale też mniejsze jak Zielona Góra, czy Słubice.

Przeprowadzka z Norwegii do Polski odbywa się częściowo drogą lądową a częściowo morską. Zazwyczaj meblowóz udaje się do Świnoujścia i stamtąd promem przemieszcza się do Trelleborga. Następnie drogą lądową meble dostarczane są do Norwegii.

 

 

Poniżej przedstawiamy wykaz niektórych miast do których wykonujemy przeprowadzki:

 

 • Przeprowadzki Oslo
 • Przeprowadzki Trondheim
 • Przeprowadzki Bergen
 • Przeprowadzki Lillehamer
 • Przeprowadzki Sarpsborg
 • Przeprowadzki Molde
 • Przeprowadzki Stavanger

 

  

Dlaczego nasza firma ?

 

 

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Norwegii samochód pokonuje nawet 2000 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Cechy wyróżniające Firmę Home-Service

 • posiadamy własna flotę różnorodnych meblowozów. Klient przeprowadzający się do Norwegii w naszej firmie może dopasować samochód do swoich potrzeb. Samochody są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek przez co ewentualność uszkodzenia mebli jest bliska zeru. Klient po podpisaniu z nami umowy otrzymuje specyfikacje meblowozu,którym będą wiezione meble.
 • nie jesteśmy pośrednikiem - samodzielnie wykonujemy usługi i za nie odpowiadamy. Nie korzystamy z podwykonawców.
 • posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Od początku działalności specjalizujemy się wyłącznie w przeprowadzkach
 • oferujemy usługi nawet z 40% rabatem. Jeśli w dziale okazje znajdziesz interesująca Cię ofertę możesz liczyć na duży rabat w stosunku do standardowej ceny

Przykładowe ceny przeprowadzek

Mercedes Atego 50m3 Iveco Daily 20m3
Mieszkanie 3 pokoje do II piętra. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek. Mieszkanie kawalerka - 1,5 pokoju. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek.
przeprowadzki niemcy
Trasa: Warszawa - Oslo. Meblowóz 50m3 Trasa: Warszawa - Oslo. Meblowóz 20m2
Ilość kilometrów: Ilość kilometrów:
   
   
Cena ok. 11000 - 11500 zł + koszty promu Cena ok. 8500 - 9000 zł + koszty promu
Trasa Kraków - Bergen. Meblowóz 50m3 Trasa Kraków - Bergen. Meblowóz 20m3
Ilość kilometrów Ilość kilometrów
   
Cena ok. 15500 - 16000 zł + koszty promu Cena ok. 12000 - 12500 zł + koszty promu

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.