Przeprowadzki do Luksemburga

Jeśli planujesz przeprowadzkę do Luksemburga to trafiłeś pod właściwy adres. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach zagranicznych w tym również do krajów Beneluxu. Nasi klienci w zależności od ilości posiadanego mienia mogą mogą zamówić meblowozy o różnej wielkości. Nasze usługi polegają na przewozie dobytku naszych klientów, przygotowaniu i zabezpieczeniu mebli oraz załadunku i wyładunku. Firma Home-Service mieści się w Zielonej Górze w woj. lubuskim w odległości 60 km. od niemieckiej granicy. Nasze miasto znajduje się na trasie większości transportów na odcinku Polska Europa Zachodnia. Organizujemy więc także przeprowadzki Luksemburg Polska w dowolnych kombinacjach. Obsługujemy osoby zamieszkujące duże miasta, takie jak Warszawa, Kraków, Olsztyn, czy Wrocław, ale też mniejsze jak Zielona Góra, Wałbrzych czy Legnicę.

Ze względu na bardzo dobrą sieć bezpłatnych dróg przeprowadzka z Luksemburga do Polski odbywa się bardzo sprawnie i zazwyczaj meblowóz w ciągu jednego dnia jest w stanie dojechać z nawet najbardziej odległych miast w Luksemburgu do Polski. Tym samym również koszty przeprowadzki nie są wygórowane.

 

Poniżej przedstawiamy wykaz niektórych miast do których wykonujemy przeprowadzki:

 • Przeprowadzki Luksemburg
 • Przeprowadzki Bettmbourg
 • Przeprowadzki Schifflange
 • Przeprowadzki Esch-sur-Alzette
 • Przeprowadzki Diekirch
 • Przeprowadzki Strassen
 • Przeprowadzki Bertrange

 

 

Dlaczego nasza firma ?

 

Przeprowadzki zagraniczne do Luksemburga wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do krajów Beneluxu samochód pokonuje nawet ponad 1000 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Cechy wyróżniające Firmę Home-Service

 • posiadamy własna flotę różnorodnych meblowozów. Klient przeprowadzający się do Luksemburga w naszej firmie może dopasować samochód do swoich potrzeb. Samochody są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek przez co ewentualność uszkodzenia mebli jest bliska zeru. Klient po podpisaniu z nami umowy otrzymuje specyfikacje meblowozu,którym będą wiezione meble.
 • nie jesteśmy pośrednikiem - samodzielnie wykonujemy usługi i za nie odpowiadamy. Nie korzystamy z podwykonawców.
 • posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Od początku działalności specjalizujemy się wyłącznie w przeprowadzkach
 • oferujemy usługi nawet z 40% rabatem. Jeśli w dziale okazje znajdziesz interesująca Cię ofertę możesz liczyć na duży rabat w stosunku do standardowej ceny

Przykładowe ceny przeprowadzek

Mercedes Atego 50m3 Iveco Daily 20m3
Mieszkanie 3 pokojowe do II piętra. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek. Mieszkanie kawalerka - 1,5 pokoju. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek.
przeprowadzki niemcy
Trasa: Warszawa - Luksemburg. Meblowóz 50m3 Trasa: Warszawa - Luksemburg. Meblowóz 20m2
Ilość kilometrów: 2600km Ilość kilometrów: 2600km
   
   
Cena ok. 9800 - 10300 zł Cena ok. 7300 - 7800 zł
Trasa Zielona Góra - Dudelange. Meblowóz 50m3 Trasa Zielona Góra - Dudelange. Meblowóz 20m3
Ilość kilometrów 1800 Ilość kilometrów 1800
   
Cena ok.7300 - 7800 zł Cena ok.5500 - 6000 zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.