Przeprowadzki do Finlandii

Przeprowadzki do Finlandii wykonujemy różnymi meblowozami. W zależności od potrzeb klient może wynająć małego busa bądź duży meblowóz na który można zmieścić mieszkanie 3 pokojowe. Nasze usługi polegają na przewozie dobytku naszych klientów, przygotowaniu i zabezpieczeniu mebli oraz załadunku i wyładunku. Finlandia to miejsce zamieszkania wielu naszych rodaków, którzy wyjechali tam w poszukiwaniu pracy. Firma Home-Service mieści się w Zielonej Górze w woj. lubuskim w odległości 60 km. od niemieckiej granicy. Wykonujemy przeprowadzki do wszystkich krajów Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Organizujemy także przeprowadzki Finlandia Polska w dowolnych kombinacjach. Obsługujemy osoby zamieszkujące duże miasta, takie jak Warszawa, Kraków, Olsztyn, czy Wrocław, ale też mniejsze jak Zielona Góra, czy Słubice.

Przeprowadzka z Finlandii do Polski odbywa się częściowo drogą lądową przez kraje nadbałtyckie (Litwę, Łotwę oraz Estonię)a częściowo morską z przeprawą Talin - Helsinki. Przejazd przez Łotwę i Estonię nie podlega opłatom drogowym, natomiast na Litwie obowiązują winiety i 7 dniowa opłata za ciężarówkę wynosi 80 zł (meblowóz 20m3) oraz 120 zł meblowóz 50m3. .

 

Poniżej przedstawiamy wykaz niektórych miast do których wykonujemy przeprowadzki:

 • Przeprowadzki Helsinki
 • Przeprowadzki Vantaa
 • Przeprowadzki Tampere
 • Przeprowadzki Lahti
 • Przeprowadzki Turku
 • Przeprowadzki Kuopio
 • Przeprowadzki Oulu

 

Dlaczego nasza firma ?

 

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Finlandii samochód pokonuje blisko 2000 km. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Cechy wyróżniające Firmę Home-Service

 • posiadamy własna flotę różnorodnych meblowozów. Klient przeprowadzający się do Finlandii w naszej firmie może dopasować samochód do swoich potrzeb. Samochody są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek przez co ewentualność uszkodzenia mebli jest bliska zeru. Klient po podpisaniu z nami umowy otrzymuje specyfikacje meblowozu,którym będą wiezione meble.
 • nie jesteśmy pośrednikiem - samodzielnie wykonujemy usługi i za nie odpowiadamy. Nie korzystamy z podwykonawców.
 • posiadamy 19 letnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Od początku działalności specjalizujemy się wyłącznie w przeprowadzkach
 • oferujemy usługi nawet z 40% rabatem. Jeśli w dziale okazje znajdziesz interesująca Cię ofertę możesz liczyć na duży rabat w stosunku do standardowej ceny

Przykładowe ceny przeprowadzek

 

Mercedes Atego 50m3 Iveco Daily 20m3
Mieszkanie 3 pokojowe do II piętra. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek. Mieszkanie kawalerka - 1,5 pokoju. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek.
przeprowadzki niemcy
Trasa: Warszawa - Helsinki. Meblowóz 50m3 Trasa: Warszawa - Helsinki. Meblowóz 20m2
Ilość kilometrów: Ilość kilometrów:
   
   
Cena ok. 11500 - 12000 zł + koszty promu Cena ok. 8700 - 9200 zł + koszty promu
Trasa Poznań - Kuopio. Meblowóz 50m3 Trasa Poznań - Kuopio. Meblowóz 20m3
Ilość kilometrów Ilość kilometrów
   
Cena ok.13700 - 14200 zł Cena ok.11000 - 11500 zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.