Przeprowadzki do Czech

Przeprowadzka z Czech do Polski z firmą Home-Service to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze w woj.lubuskim - 120 km od granicy z Czechami. Od Pragi dzieli nas niespełna 300 km. Lokalizacja naszej siedziby sprawia, że jesteśmy się na trasie większości przewozów na odcinku Europa Zachodnia - Polska. Nasze usługi wykonujemy z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście przede wszystkim aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Koszalin, Elbląg czy Gorzów.

Dogodny dojazd sprawia, że przeprowadzka z Czech do Polski odbywa się bardzo sprawnie i zazwyczaj meblowóz w ciągu jednego dnia jest w stanie dojechać z nawet najbardziej odległych miast w Austrii do Polski. Tym samym również koszty przeprowadzki nie są bardzo wygórowane.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy wykaz niektórych miast do których wykonujemy przeprowadzki:

 • Przeprowadzki Praga
 • Przeprowadzki Ostrava
 • Przeprowadzki Brno
 • Przeprowadzki Pilzno
 • Przeprowadzki Karlovy Vary
 • Przeprowadzki Liberec
 • Przeprowadzki Igława
 • Przeprowadzki Pardubice
 • Przeprowadzki Ołomuniec
 • Przeprowadzki Hradec Kralove
 • Przeprowadzki Uście nad Łabą

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego nasza firma ?

 

 

 

Przeprowadzki zagraniczne Czechy - Polska wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Czech samochód pokonuje trasę około kilkuset kilometrów. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Cechy wyróżniające Firmę Home-Service

 • posiadamy własna flotę różnorodnych meblowozów. Klient przeprowadzający się do Czech w naszej firmie może dopasować samochód do swoich potrzeb. Samochody są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek przez co ewentualność uszkodzenia mebli jest bliska zeru. Klient po podpisaniu z nami umowy otrzymuje specyfikacje meblowozu,którym będą wiezione meble.
 • nie jesteśmy pośrednikiem - w 100% samodzielnie wykonujemy usługi i za nie odpowiadamy. Nie korzystamy z podwykonawców.
 • posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Od początku działalności specjalizujemy się wyłącznie w przeprowadzkach
 • oferujemy usługi nawet z 40% rabatem. Jeśli w dziale okazje znajdziesz interesująca Cię ofertę możesz liczyć na duży rabat w stosunku do standardowej ceny

Przykładowe ceny przeprowadzek

 
Mercedes Atego 50m3 Iveco Daily 20m3
Mieszkanie 3 pokojowe do II piętra. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek. Mieszkanie kawalerka - 1,5 pokoju. Zakres usługi: transport, załadunek, wyładunek.
przeprowadzki niemcy
Trasa: Zielona Góra - Praga. Meblowóz 50m3 Trasa: Zielona Góra - Praga. Meblowóz 20m2
Ilość kilometrów: 600km Ilość kilometrów: 600km
   
   
Cena 1900 - 2400 zł Cena 2800 - 3200 zł
Trasa Poznań - Pilzno. Meblowóz 50m3 Trasa Poznań - Pilzno. Meblowóz 20m3
Ilość kilometrów 1050 Ilość kilometrów 1050
   
Cena 4200 - 4700 zł Cena 3200 - 3700 zł

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.