...

27 lat doświadczenia

Przeprowadzki
Austria

Przeprowadzki do Austrii

Przeprowadzka z Austrii do Polski z firmą Home-Service to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi. Nasza firma ma swoją lokalizację w Zielonej Górze w woj. lubuskim – 60 km od granicy z Niemcami. Od Wiednia dzieli nas niespełna 650 km. Lokalizacja naszej siedziby sprawia, że jesteśmy się na trasie większości przewozów na odcinku Europa Zachodnia – Polska. Nasze usługi wykonujemy z różnych zakątków Polski. Są to oczywiście przede wszystkim aglomeracje takie jak Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław czy Poznań, ale też mniejsze jak Koszalin, Elbląg czy Gorzów.

Przykładowe destynacje

Transport do Austrii

Przeprowadzki zagraniczne Austria – Polska wymagają od firmy znacznego doświadczenia. Związane jest to głównie z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz trakcie usługi. Często podczas przeprowadzek do Austrii samochód pokonuje trasę około kilkuset kilometrów. Aby meble i rzeczy klienta dojechały w nienaruszonym stanie muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki: odpowiedni przystosowany do przeprowadzek meblowóz oraz doświadczony zespół pracowników. Nasza firma w 100% wykonuje przeprowadzki samodzielnie i nie korzysta z podwykonawców przez co klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.

Nasze atuty

Przykładowe ceny

Przeprowadzki Niemcy Polska
Renault Master
objętość kontenera 20m3
Kawalerka 1,5 pokoju

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł

Trasa Warszawa – Wiedeń  

Cena 4200  – 4700 zł

Trasa Szczecin – Innsbruck  

Cena 4800 – 5300 zł

Trasa Gdańsk – Villach

Cena 6100 – 6600 zł

Mercedes Atego
objętość kontenera 50m3
Mieszkanie 3-4 pokojowe

Usługa zawiera transport, prace załadunkowo – wyładunkowe oraz ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł

Trasa Warszawa – Wiedeń  

Cena 9000 – 9500 zł

Trasa Szczecin – Innsbruck  

Cena 10000 – 10500 zł

Trasa Gdańsk – Villach 

Cena 12200 – 12700

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ale nie potrafisz oszacować jaki meblowóz będzie dla ciebie odpowiedni skorzystaj z profesjonalnego kalkulatora przeprowadzkowego. Na jego podstawie oszacujemy ilość rzeczy które są do zabrania, a tym samym określimy wielkość samochodu jaki jest potrzebny do zrobienia przeprowadzki. Dla uszczegółowienia informacji prosimy jeszcze o wypełnienie formularza wyceny. Po przesłaniu tych informacji w ciągu 24 h wyślemy wycenę, bądź skontaktujemy się osobiście.

Adres

Home-Service Mariusz Jagodziński ul. Francuska 52 pok. 16        65-536 Zielona Góra

Telefon

+48601554539

+48683232923

WWW

www.przeprowadzki-europa.eu biuro@przeprowadzki-europa.eu

Media

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.